Kontakt

FAJRANT! OBECNIE SPĘDZAMY CZAS, REALIZUJĄC SWOJE PASJE POZA PRACĄ.

Podaj swój numer telefonu!

ZADZWONIMY DO CIEBIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI 
w godzinach pracy naszego salonu!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Plaza Motors Poland” sp. z .o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania kontaktu zwrotnego przez Pracowników firmy. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne w celu wykonania kontaktu.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie https://www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. O regułach przetwarzania przez nas Twoich danych dowiesz się więcej tutaj.

Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez „Plaza Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa, będziesz otrzymywać informacje o korzystnych ofertach (również oferty profilowane), promocjach, akcjach sezonowych, etc.:

Specjaliści ds. Sprzedaży Aut

logo-ap-ujn.png

(22) 447 0000

 

Karol Cieślukowski

607 176 072

Karol.Cieslukowski@autoplaza.com.pl

Marek Gajewski

607 180 146

Marek.Gajewski@autoplaza.com.pl

Paweł Ubysz

693 280 215

Pawel.Ubysz@autoplaza.com.pl

Michał Sadoski

603 599 829

Michal.Sadoski@autoplaza.com.pl

logo-apb_wwwujn.jpg

(22) 835 0000

 

Michał Sałek

519 052 257

Michal.Salek@autoplaza.com.pl


Dariusz Pyłka

519 052 260

Dariusz.Pylka@autoplaza.com.pl

honda.png

(22) 431 0000

Justyna Mięszała, wew. 191

Justyna.Mieszala@hondaplaza.pl

Grzegorz Federowicz, wew. 197

Adam Wiewiór, wew. 199

Adam.Wiewior@hondaplaza.pl

 

Specjaliści ds. Odkupu aut

logo-ap-ujn.png

(22) 447 0000

Marek Gajewski

607 180 146

logo-apb_wwwujn.jpg

(22) 835 0000

Michał Sałek

519 052 257

Michal.Salek@autoplaza.com.pl

honda.png

(22) 431 0000

Daniel Piotrowski, wew. 198

693 280 199

Paweł Kraczkiewicz, wew. 193

607 609 761

Maciej Brynda, wew. 192

Michał Strachota, wew. 195

Michal.Strachota@hondaplaza.pl

 

 

Specjaliści ds. Kredytu, Ubezpieczenia i Leasingu

logo-ap-ujn.png

(22) 447 0000

Krzysztof Poniatowski

Renata Kalinowska

logo-apb_wwwujn.jpg

(22) 835 0000

Magdalena Paprocka

691 031 418

honda.png

(22) 431 0000

Katarzyna Cytacka, wew. 174

Ubezpieczenia

Aleksandra Słowik, wew. 188

Ubezpieczenia

Cezary Powierża, wew. 181

Kredyty, Leasingi

 

Koordynator ds. Sprzedaży

logo-ap-ujn.png 

(22) 447 0000 

Edyta Łapińska

Edyta.Lapinska@autoplaza.com.pl

Koordynator ds. przygotowania aut do sprzedaży

logo-ap-ujn.png

(22) 447 0000

Robert Gruszewski

Robert.Gruszewski@autoplaza.com.pl

Jakiego samochodu szukasz?

Polecane oferty

Zobacz wszystkie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
Focus
wersja:
Trend
Grupa pol
silnik:
1,6
Grupa pol
cena promocyjna: 30 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
Sprzedany
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
Focus
wersja:
Gold X
Grupa pol
silnik:
1,5
Grupa pol
cena: 62 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
Sprzedany
Nasze salony

aplogo.jpg

ul. Popularna 70 Warszawa

22 447 0000

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 15:00

apblogo.jpg

ul. Sokratesa 11a Warszawa

22 835 00 00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 14:00

honda.png

ul. Malownicza 29a Warszawa

22 431 00 00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 16:00