Opinie klientów UzywaneJakNowe.pl | Poznaj opinie o autach

Opinie klientów

FAJRANT! OBECNIE SPĘDZAMY CZAS, REALIZUJĄC SWOJE PASJE POZA PRACĄ.

Podaj swój numer telefonu!

ZADZWONIMY DO CIEBIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI 
w godzinach pracy naszego salonu!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Plaza Motors Poland” sp. z .o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania kontaktu zwrotnego przez Pracowników firmy. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne w celu wykonania kontaktu.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie https://www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. O regułach przetwarzania przez nas Twoich danych dowiesz się więcej tutaj.

Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez „Plaza Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa, będziesz otrzymywać informacje o korzystnych ofertach (również oferty profilowane), promocjach, akcjach sezonowych, etc.:

Opinie naszych Klientów dotyczące salonu Auto Plaza oraz serwisu Używane Jak Nowe – mówią same za siebie: nasi Klienci cenią nas za samochody najwyższej klasy, a także za fachowe doradztwo w wyborze auta oraz rzetelny serwis.

Stawiamy na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów, dlatego w ramach Używane Jak Nowe oferujemy wyłącznie samochody pochodzące z pewnego źródła i o dobrze udokumentowanej historii. Wszystkie auta, zanim trafią do sprzedaży, przechodzą bardzo szczegółowe przeglądy, dlatego możemy zagwarantować ich bezawaryjność i najwyższą jakość – mimo że używane, z pewnością przez wiele lat będą służyły swoim nowym właścicielom. Tak doskonałe opinie o Auto Plaza to także zasługa tego, że sprzedawane samochody nie mają więcej niż cztery lata, a, co z tym związane, mają stosunkowo niewielki przebieg. To jednak nie wszystko: Klienci doceniają także rozmaite formy finansowania zakupu auta, które oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom: proponujemy różnego rodzaju kredyty i leasingi, a także ubezpieczenia. Nasza oferta każdorazowo dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego z naszych Klientów, bo to ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Na opinie o salonie Auto Plaza oraz programie Używane Jak Nowe bez wątpienia ogromny wpływ ma jeszcze jeden bardzo ważny fakt: dla nas wszystkich – doradców sprzedaży, pracowników serwisowych, pracowników administracyjnych oraz zarządu – samochody  to prawdziwa, życiowa pasja, która przekłada się na wykonywaną przez nas pracę, co nie pozostaje niezauważone i niedocenione przez osoby korzystające z naszych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych Klientów!

Jakiego samochodu szukasz?

Polecane oferty

Zobacz wszystkie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
S-Max
wersja:
Grupa pol
silnik:
2.0
Grupa pol
cena: 94 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
W ofercie
Zarezerwowany:
W ofercie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
Mondeo
wersja:
Grupa pol
silnik:
2.0
Grupa pol
cena: 89 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
W ofercie
Zarezerwowany:
W ofercie
Nasze salony

ul. Popularna 70 Warszawa

22 447 0000

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00

honda.png

ul. Malownicza 29a Warszawa

22 431 00 00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00

​Obowiązują od dnia 24 czerwca 2020, do odwołania.