Autopowiadamiacz

FAJRANT! OBECNIE SPĘDZAMY CZAS, REALIZUJĄC SWOJE PASJE POZA PRACĄ.

Podaj swój numer telefonu!

ZADZWONIMY DO CIEBIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI 
w godzinach pracy naszego salonu!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Plaza Motors Poland” sp. z .o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania kontaktu zwrotnego przez Pracowników firmy. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne w celu wykonania kontaktu.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie https://www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. O regułach przetwarzania przez nas Twoich danych dowiesz się więcej tutaj.

Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez „Plaza Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa, będziesz otrzymywać informacje o korzystnych ofertach (również oferty profilowane), promocjach, akcjach sezonowych, etc.:

Jeśli w naszej aktualnej ofercie nie ma samochodu, który Cię interesuje, to nie znaczy, że nie będziemy mieli takiego samochodu w niedalekiej przyszłości.

Chcesz się o tym dowiedzieć? Pozostaw Swój adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko poszukiwany przez Ciebie samochód pojawi się w naszej ofercie!

Wybierz rocznik

Wybierz rocznik

Wybierz cenę

Wybierz cenę

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu przesłania oferty wg ustalonych przez Ciebie kryteriów. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do realizacji usługi „Autopowiadamiacz”. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Summit Motors Poland” sp. z o.o. (administrator danych) z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa w celach marketingowych. Wyrażenie zgody oraz podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych na podany przez mnie adres e-mail oraz numer telefonu.

Karty pionowe

Jakiego samochodu szukasz?

Polecane oferty

Zobacz wszystkie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
Mondeo
wersja:
Grupa pol
silnik:
2.0
Grupa pol
cena: 89 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
W ofercie
Zarezerwowany:
W ofercie
Nasze salony

ul. Popularna 70 Warszawa

22 447 0000

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00

honda.png

ul. Malownicza 29a Warszawa

22 431 00 00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00

​Obowiązują od dnia 24 czerwca 2020, do odwołania.