Honda | Używane jak nowe

Honda

FAJRANT! OBECNIE SPĘDZAMY CZAS, REALIZUJĄC SWOJE PASJE POZA PRACĄ.

Podaj swój numer telefonu!

ZADZWONIMY DO CIEBIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI 
w godzinach pracy naszego salonu!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Plaza Motors Poland” sp. z .o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania kontaktu zwrotnego przez Pracowników firmy. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne w celu wykonania kontaktu.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie https://www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. O regułach przetwarzania przez nas Twoich danych dowiesz się więcej tutaj.

Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez „Plaza Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa, będziesz otrzymywać informacje o korzystnych ofertach (również oferty profilowane), promocjach, akcjach sezonowych, etc.:

Samochody używane marki Honda

Komis Honda Plaza to najlepsza oferta zakupu samochodu używanego marki Honda. Oferując Państwu sprzedaż używanej Hondy, zapewniamy nie tylko gwarancję stanu technicznego, ale także gwarancję legalności.

Honda Używane Jak Nowe to oferta specjalna naszego komisu. Wszystkie dostępne w naszym salonie w Warszawie samochody Honda pochodzą z krajowej sieci dealerskiej lub są przez nas specjalnie importowane. Wszystkie są dokładnie sprawdzone pod względem prawnym, a także poddane dokładnemu przeglądowi na stanowisku mechanicznym. W trosce o satysfakcję Klienta dążymy do tego, aby sprzedawana przez nas w Warszawie Honda wyglądała również jak nowa. Naszym celem priorytetowym jest to, aby każdy samochód w sposób harmonijny łączył atrakcyjny wygląd zewnętrzny z doskonałym stanem technicznym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Zobacz ofertę UŻYWANA HONDA

Jakiego samochodu szukasz?

Polecane oferty

Zobacz wszystkie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
Mondeo
wersja:
Grupa pol
silnik:
2.0
Grupa pol
cena: 89 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
W ofercie
Zarezerwowany:
W ofercie
Nasze salony

ul. Popularna 70 Warszawa

22 447 0000

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00

honda.png

ul. Malownicza 29a Warszawa

22 431 00 00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00

​Obowiązują od dnia 24 czerwca 2020, do odwołania.