Ford | Używane jak nowe

Ford

FAJRANT! OBECNIE SPĘDZAMY CZAS, REALIZUJĄC SWOJE PASJE POZA PRACĄ.

Podaj swój numer telefonu!

ZADZWONIMY DO CIEBIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI 
w godzinach pracy naszego salonu!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Plaza Motors Poland” sp. z .o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania kontaktu zwrotnego przez Pracowników firmy. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne w celu wykonania kontaktu.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie https://www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. O regułach przetwarzania przez nas Twoich danych dowiesz się więcej tutaj.

Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez „Plaza Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa, będziesz otrzymywać informacje o korzystnych ofertach (również oferty profilowane), promocjach, akcjach sezonowych, etc.:

Samochody używane marki Ford

Interesuje Państwa zakup używanego samochodu marki Ford, ale co do tego zakupu macie bardzo wysokie wymagania? Chcecie, aby nabyty przez Was Ford używany spełniał wszystkie Wasze oczekiwania? Gwarantujemy, że trafiliście pod właściwy adres. Komis Forda Auto Plaza to najlepsza odpowiedź na Państwa potrzeby.

Jako dealer Forda na terenie Warszawy specjalizujemy się w sprzedaży samochodów używanych tej marki. W naszym salonie Forda w Warszawie przy ul. Popularnej 70 oraz przy ul. Sokratesa 11a można znaleźć używane samochody najwyższej jakości z gwarancją legalności i stanu technicznego. Samochody w ofercie z naszych salonów w Warszawie pochodzą z krajowej sieci dealerskiej lub są przez nas specjalnie importowane. Każdy dostępny u nas samochód jest dokładnie sprawdzany pod względem prawnym oraz poddany dokładnemu przeglądowi na stanowisku mechanicznym. Ford Używane Jak Nowe to specjalna oferta dedykowana Klientom, którzy poszukują auta łączącego atrakcyjny wygląd zewnętrzny z doskonałym stanem technicznym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Zobacz ofertę UŻYWANY FORD

 

Jakiego samochodu szukasz?

Polecane oferty

Zobacz wszystkie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
Mondeo
wersja:
Grupa pol
silnik:
2.0
Grupa pol
cena: 89 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
W ofercie
Zarezerwowany:
W ofercie
Nasze salony

ul. Popularna 70 Warszawa

22 447 0000

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00

honda.png

ul. Malownicza 29a Warszawa

22 431 00 00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00

​Obowiązują od dnia 24 czerwca 2020, do odwołania.