Dlaczego warto ? | Używane jak nowe

Dlaczego warto ?

FAJRANT! OBECNIE SPĘDZAMY CZAS, REALIZUJĄC SWOJE PASJE POZA PRACĄ.

Podaj swój numer telefonu!

ZADZWONIMY DO CIEBIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI 
w godzinach pracy naszego salonu!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Plaza Motors Poland” sp. z .o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania kontaktu zwrotnego przez Pracowników firmy. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne w celu wykonania kontaktu.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie https://www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. O regułach przetwarzania przez nas Twoich danych dowiesz się więcej tutaj.

Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez „Plaza Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa, będziesz otrzymywać informacje o korzystnych ofertach (również oferty profilowane), promocjach, akcjach sezonowych, etc.:

Używane Jak Nowe to gwarancja zakupu pewnego i sprawdzonego samochodu. Oferując Państwu sprzedaż samochodów używanych z gwarancją zapewniamy nie tylko gwarancję dobrego stanu technicznego, ale także gwarancję legalności. Wszystkie posiadane przez nas samochody pochodzą z krajowej sieci dealerskiej, są przez nas importowane lub bardzo dokładnie sprawdzone pod kątem ich przeszłości. Wszystkie są dokładnie zweryfikowane pod względem prawnym, a także poddane dokładnemu przeglądowi na stanowisku mechanicznym. Aby rozwiać wątpliwości dotyczące ewentualnej historii napraw blacharsko-lakierniczych, w obecności klienta dokonujemy pomiaru grubości warstwy lakierniczej auta.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas samochody używane były jak najwyższej jakości. W trosce o satysfakcję Klienta dążymy do tego, aby sprzedawane przez nas samochody nie tylko wyglądały jak nowe, ale przede wszystkim by ich stan techniczny nie pozostawiał nic do życzenia.

Z dumą możemy przyznać, że każdy z naszych salon samochodowych w Warszawie oferuje gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Kupując u nas wymarzone auto, możecie mieć Państwo pewność, że otrzymujecie pojazd starannie wyselekcjonowany, poddany rzetelnej ocenie stanu technicznego, przygotowany według najwyższych standardów oraz posiadający naszą gwarancję.

Jakiego samochodu szukasz?

Polecane oferty

Zobacz wszystkie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
Mondeo
wersja:
Grupa pol
silnik:
2.0
Grupa pol
cena: 89 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
W ofercie
Zarezerwowany:
W ofercie
Nasze salony

ul. Popularna 70 Warszawa

22 447 0000

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00

honda.png

ul. Malownicza 29a Warszawa

22 431 00 00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00

​Obowiązują od dnia 24 czerwca 2020, do odwołania.