Utwórz Alert cenowy

FAJRANT! OBECNIE SPĘDZAMY CZAS, REALIZUJĄC SWOJE PASJE POZA PRACĄ.

Podaj swój numer telefonu!

ZADZWONIMY DO CIEBIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI 
w godzinach pracy naszego salonu!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z .o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania kontaktu zwrotnego przez Pracowników firmy. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne w celu wykonania kontaktu.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie https://www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. O regułach przetwarzania przez nas Twoich danych dowiesz się więcej tutaj.

Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa, będziesz otrzymywać informacje o korzystnych ofertach (również oferty profilowane), promocjach, akcjach sezonowych, etc.:

Jeśli interesuje Cię któryś z samochodów z naszej oferty, ale nie odpowiada Ci jego cena, wypełnij poniższy formularz, a dostaniesz na adres e-mail informację, gdy cena samochodu ulegnie zmianie.

Przedmiot oferty:

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z  .o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane wyłącznie w celu powiadomienia o zmianie ceny wybranego samochodu. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do dokonania rezerwacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Summit Motors Poland” sp. z o.o. (administrator danych) z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa w celach marketingowych. Wyrażenie zgody oraz podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu.

Karty pionowe

Jakiego samochodu szukasz?

Polecane oferty

Zobacz wszystkie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
Grand c-max
wersja:
Trend
Grupa pol
silnik:
2,0
Grupa pol
cena z finansowaniem:58 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
W ofercie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
Mondeo
wersja:
Titanium
Grupa pol
silnik:
2,0
Grupa pol
cena z finansowaniem:97 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
W ofercie
Nasze salony

aplogo.jpg

ul. Popularna 70 Warszawa

22 447 0000

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 15:00

apblogo.jpg

ul. Sokratesa 11a Warszawa

22 835 00 00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 14:00

honda.png

ul. Malownicza 29a Warszawa

22 431 00 00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 16:00