Kontakt

FAJRANT! OBECNIE SPĘDZAMY CZAS, REALIZUJĄC SWOJE PASJE POZA PRACĄ.

Podaj swój numer telefonu!

ZADZWONIMY DO CIEBIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI 
w godzinach pracy naszego salonu!

Specjaliści ds. Sprzedaży Aut

logo-ap-ujn.png

(22) 447 0000

Marcin Gajc, wew. 194

607 176 072

Karol Cieślukowski wew.193

603 599 829

Karol.Cieslukowski@autoplaza.com.pl

Marek Gajewski wew.196

607 180 146

Marek.Gajewski@autoplaza.com.pl

Paweł Ubysz wew.197

693 280 215

Pawel.Ubysz@autoplaza.com.pl

 

 

 

 

logo-apb_wwwujn.jpg

(22) 835 0000

Michał Sałek

519 052 257

Michal.Salek@autoplaza.com.pl

honda.png

(22) 431 0000

Justyna Mięszała, wew. 191

Justyna.Mieszala@hondaplaza.pl

Grzegorz Federowicz, wew. 197

Adam Wiewiór, wew. 199

Adam.Wiewior@hondaplaza.pl

 

 

Specjaliści ds. Odkupu aut

logo-ap-ujn.png

(22) 447 0000

Marek Gajewski, wew. 196

607 180 146

logo-apb_wwwujn.jpg

(22) 835 0000

Michał Sałek

519 052 257

Michal.Salek@autoplaza.com.p

honda.png

(22) 431 0000

Daniel Piotrowski, wew. 198

693 280 199

Paweł Kraczkiewicz, wew. 193

607 609 761

Maciej Brynda, wew. 192

Michał Piotrowski, wew. 195

Michal.Piotrowski@hondaplaza.pl

 

 

Specjaliści ds. Kredytu, Ubezpieczenia i Leasingu

logo-ap-ujn.png

(22) 447 0000

Krzysztof Poniatowski, wew. 189

Renata Kalinowska, wew. 186

Cezary Gliński, wew. 188

Cezary.Glinski@autoplaza.com.pl

logo-apb_wwwujn.jpg

(22) 835 0000

Magdalena Paprocka, wew. 190

691 031 418

honda.png

(22) 431 0000

Katarzyna Cytacka, wew. 174

Ubezpieczenia

Aleksandra Słowik, wew. 188

Ubezpieczenia

Cezary Powierża, wew. 181

Kredyty, Leasingi

 

Koordynator ds. Sprzedaży

logo-ap-ujn.png 

(22) 447 0000 

Edyta Łapińska, wew. 294

Edyta.Lapinska@autoplaza.com.pl

Koordynator ds. przygotowania aut do sprzedaży

logo-ap-ujn.png

(22) 447 0000

Robert Gruszewski, wew. 192

Robert.Gruszewski@autoplaza.com.pl

Jakiego samochodu szukasz?

Polecane oferty

Zobacz wszystkie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
S-MAX
wersja:
Titanium
Grupa pol
silnik:
2.0
Grupa pol
cena promocyjna: 92 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
W ofercie
Auto Plaza
Grupa pol
marka:
Ford
model:
Mondeo
wersja:
Titanium
Grupa pol
silnik:
2,0
Grupa pol
cena: 49 900 zł
Wkrótce w ofercie:
Sprzedany:
W ofercie
Nasze salony

aplogo.jpg

ul. Popularna 70 Warszawa

22 447 0000

apblogo.jpg

ul. Sokratesa 11a Warszawa

22 835 00 00

honda.png

ul. Malownicza 29a Warszawa

22 431 00 00